Google Play Filmler

Video oynatıcı ve düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 72.4 MB
  • Version 2.12.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Google, Inc.
İstediğiniz filmi dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz Google Play Filmler uygulamasında görüntü kalitesi de oldukça yüksektir.

Film severler için tasarlanan Google Play Filmler uygulaması ile kesintisiz film izlemek artık çok kolay! Satın aldığınız veya kiraladığınız filmleri rahatlıkla seyredebileceğiniz Google Play Filmler uygulamasında mobil cihazınızı film şölenine çevirebilirsiniz.

Kolay kullanımı ile kullanıcılarına sunulan bu uygulamada tek dokunuşla film izlemenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. İstediğiniz filmi dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz Google Play Filmler uygulamasında görüntü kalitesi de oldukça yüksektir.

Google Play Filmler uygulaması ile film izlemek hiç bu kadar keyifli olamamıştı!

Bu uygulamada; geliştirilmiş ses efektleri ile oldukça yüksek kalitede izleyebileceğiniz yerli ve yabancı birçok film bulunuyor. Korku, macera, gerilim, romantik, çizgi film gibi geniş yelpazeye sahip kategorileriyle pek çok filmi kullanıcılarına sunan bu uygulama, sürekli yenilenen bir arşive de sahiptir.

En sevdiğiniz filmleri telefonunuzda veya tabletinizde izleyebileceğiniz gibi Chromecast kullanarak HD TV'de de izleyebilirsiniz. Ayrıca videoları indirebileceğiniz bu uygulamada internet bağlantısına da gerek duymadan filmlerinizi seyredebilirsiniz.

İzlemek istediğiniz film henüz kullanıcılara sunulmadıysa istek listesi bölümüne filmin adını ekleyebilir, beklediğiniz film uygulamaya yüklendiğinde hazır bildirimi alabilirsiniz. Sizde Google Play Filmler uygulamasını cihazınıza yükleyerek, film keyfinizi yüksek kalitedeki görüntü ve ses efektleri ile doyasıya yaşayabilirsiniz!

 

 

 

Google Play Filmler indir
DİĞER SÜRÜMLER