Google Play Filmler

Video oynatıcı ve düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 72.4 MB
  • Version 2.12.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Google LLC
Film severler için tasarlanan Google Play Filmler uygulaması ile kesintisiz film izlemek artık çok kolay!

Google Play'de satın alığınız veya kiraladığınız filmleri rahatlıkla seyredebileceğiniz Google Play Filmler uygulamasında mobil cihazınızı film şölenine çevirebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulamada film izlemenin rahatlığını yaşayabilir, dilediğiniz filmi tek dokunuşla izlemeye başlayabilirsiniz.

İstediğiniz filmi dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz Google Play Filmler uygulamasında görüntü kalitesi de oldukça yüksektir. Ses efektlerinin de oldukça iyi olduğu uygulamada yerli ve yabancı olmak üzere birçok film yer alıyor.

Korku, macera, gerilim, romantik, çizgi film gibi geniş yelpazeye sahip kategorileriyle pek çok filmi kullanıcılarına sunan bu uygulama, sürekli yenilenen bir arşive de sahiptir.

En sevdiğiniz filmleri telefonunuzda veya tabletinizde izleyebileceğiniz gibi Chromecast kullanarak HD TV'de de izleyebilirsiniz. Ayrıca videoları indirebileceğiniz bu uygulamada internet bağlantısına da gerek duymadan filmlerinizi seyredebilirsiniz.

Aradığınız film henüz kullanıcılara sunulmadıysa filmi istek listenize ekleyebilir, hazır olduğunda bildirimde alabilirsiniz. Google Play Filmler uygulaması ile film izlemek hiç bu kadar keyifli olamamıştı! Sizde bu keyfi yaşamak için uygulamayı cihazınıza indirin!

 

 

Google Play Filmler indir
DİĞER SÜRÜMLER